Duyurular

 • Adal İlkyardım Eğitim Merkezi

  Adal İlkyardım Eğitim Merkezi [Görsel]

  Eğitim

  Adal İlkyardım Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen eğitime katılanlar, herhangi bir kazada veya yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun kötüye gitmesini önleyebilmek amacı ile yapacakları müdahale becerilerini kazandılar. Adal Eğitim Merkezi'nde düzenlenen, Işıl Aydemir Erçetin, Mürvet Arı ve Yasemin Demirel tarafından verilen ilkyardım eğitimleri 2 gün sürdü. Eğitim süresince; genel ilkyardım bilgileri, hasta / yaralının ve olay yerinin değerlendirilmesi, temel yaşam desteği, kanamalarda, yaralanmalarda, yanık, donma ve sıcak çarpmasında, kırık, çıkık ve burkulmalarda, bilinç bozukluklarında, zehirlenmelerde, göz, kulak ve buruna yabancı cisim kaçmasında, boğulmalarda ilkyardım teknikleri ve hasta/yaralı taşıma teknikleri konuları işlendi.

 • CBI ilk yardım yenileme eğitimi

  CBI ilk yardım yenileme eğitimi [Görsel]

  Duyuru

  CBI ilk yardım yenileme eğitimimiz tüm hızıyla devam ediyor

 • “Çevre Farkındalık Eğitimi”

  “Çevre Farkındalık Eğitimi” [Görsel]

  Etkinlik

  Çakır Okulları 4. sınıf öğrencilerine “Çevre Farkındalık Eğitimi” verdik. 85 öğrencinin katıldığı interaktif sunumda, çevre, çevre kirliliği ve geri dönüşüm konuları üzerine konuştuk. Akılda kalıcı olması ve konunun pekiştirilmesi adına sunum sonunda izlettiğimiz animasyonun ardından öğrencilerin aklındaki soruları cevapladık.

 • Güvenliğin için

  Güvenliğin için [Görsel]

  Duyuru

  Güvenliğin için, çalışma ve yürüme esnasında telsiz/cep telefonu kullanma.

 • Doğum Günü

  Doğum Günü [Görsel]

  Etkinlik

  Bosch Fren Sistemleri Fabrikası'nda Sağlık Görevlisi olarak görev yapan ekip arkadaşımız Neziha Sever Şen'in doğum gününü kutladık. Birlikte nice yeni yaşlara...

 • Doğum Günü

  Doğum Günü [Görsel]

  Etkinlik

  Chassis Brakes Fabrikası'nda ISG Uzmanı olarak görev yapan ekip arkadaşımız Hatice Güçlüsan’ın doğum gününü kutladık. Birlikte nice yeni yaşlara...

 • Adal Grup, TMGDK Yetki Belge’sini aldı...

  Adal Grup, TMGDK Yetki Belge’sini aldı... [Görsel]

  Duyuru

  Adal Grup, TMGDK Yetki Belge’sini aldı...

 • Çalışma esnasında dikkatimi dağıtacak durumlardan kaçınırım

  Çalışma esnasında dikkatimi dağıtacak durumlardan kaçınırım [Görsel]

  Duyuru

  .Çalışma esnasında dikkatimi dağıtacak durumlardan kaçının.

 • Adal Çocuk Tiyatrosu

  Adal Çocuk Tiyatrosu [Görsel]

  Etkinlik

  Firmamız 2011 yılı 05 Haziran Dünya Çevre Haftası çalışmaları kapsamında “Adal Çocuk Tiyatrosu” ile Bursa Büyükşehir Belediyesi aktivitelerine katılmıştır.

 • Adal Çevre Çalışanları "Yaratıcı Drama ile Etkin İletişim Eğitimi"...

  Duyuru

  Firma çalışanlarımızın katılımı ile 19.03.2017 tarihinde "Yaratıcı Drama ile Etkin İletişim" eğitimini gerçekleştirdik. Keyifli, bir o kadar da verimli geçen çalışmayı Mavi Balon Atölye'den Sn. Necati Arpacı ve Sn. Sinan Işık yönetti.

 • Fidan Dikimi Aktivitemiz...

  Etkinlik

  Danışmanlığını yürüttüğümüz firmalarımızdan Chassis Brakes International çalışanları ve ailelerinin yoğun katılımı ile birlikte keyifli bir Hatıra Ormanı Ağaçlandırması etkinliği düzenlendi. Orman Genel Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte Bursa'nın Göynüklü mevkii 2000 fidanla ağaçlandırıldı.

 • Chassis Brakes International Fabrikası Acil Durum Tatbikatı...

  Duyuru

  Chassis Brakes International fabrikasında, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İş Yerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik kapsamında tahliye, ilkyardım ve kurtarma konularında acil durum tatbikatı düzenlenmiştir. Çalışanların yoğun katılım gösterdiği tatbikat başarıyla gerçekleştirilmiştir.

 • 8.Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı

  8.Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı [Görsel]

  Duyuru

  Firmamız, 07-10.06.2012 tarihinde 8.Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı’na İtalya’dan TESECO firması ile ortak standı ile yer almıştır.

 • Grammer A.Ş. Çevre Kazası Tatbikatı...

  Duyuru

  GRAMMER KOLTUK SİSTEMLERİ fabrikasında, çevre kazalarında müdehale yöntemleri ile ilgili bilincin tüm çalışanlara aktarılması amacıyla; çevre kazası tatbikatı düzenlenmiştir. Tatbikat başarı ile sonuçlanmıştır...

 • YAZAKI WIRING/Mudanya Fabrikası İlkyardım Eğitimlerimiz devam ediyor...

  Duyuru

  Yazaki Wiring/Mudanya fabrikasında 180 çalışanın İlkyardımcı Sertifikası alması konusunda yürütülen proje kapsamında eğitimlerimiz planlandığı şekilde devam ediyor. Eğitmenlerimiz; Dr. İlker Boğaç Ulutaş ve Özlem Özbek tarafından gerçekleştirilen ve 2 gün süren eğitimlerde; katılımcılar ilkyardımın önemi ve uygulama yöntemleri ile ilgili bilgi alıp, uygulama fırsatı bulurken aynı zamanda keyifli bir eğitim geçiriyorlar.

 • Çevre Duyarlılaştırma Eğitimi

  Duyuru

  25 Aralık 2012 tarihinde Bosch Rexroth Bursa fabrikası çalışanları için Çevre Duyarlılaştırma eğitimi düzenlenmiştir.